logo

logo

Фестиваль семейного досуга
МАЙ 2018

Пресс-центр

Вагітним: корисні мобільні додатки

Сьогодні, жодна важлива подія у житті людини не обходиться без гаджетів.
Не стане і виключенням поява на світ нового члена родини. Мобільні додатки для майбутніх мам допоможуть стежити за станом здоров'я, дізнатися як розвивається плід в утробі матері, зібрати сумку з необхідними речами в пологовий будинок.


Mobile phone applications for pregnant women

 BabyBump Pregnancy

Цей додаток допоможе порахувати дні, що залишилися до пологів, і навіть описує майбутній мамі, як вона повинна відчувати себе на цьому етапі вагітності. Також додаток показує, як виглядає плід і як він повинен розташовуватися в утробі в даний період часу. 

SproutSprout

розповідає майбутнім мамам про те, як проходить розвиток плоду в їх утробі. Інтерактивні зображення супроводжуються цікавими фактами, Даний додаток також допомагає стежити за власною вагою, за допомогою цього додатку ви можете планувати візити до лікаря, створювати необхідні вам нотатки і відстежувати частоту перейм. 

Peaceful Nursery

Цей додаток створено для послідовників екологічного способу життя. Він допоможе скласти список речей, необхідних для пологів і нешкідливих для навколишнього середовища. 

BabyBag

Цей додаток допоможе скласти список необхідних речей для усієї родини (для майбутньої мами, тата, бабусі, самої дитини). Кожен список складається з трьох колонок - всі необхідні речі, вже складені для поїздки в пологовий будинок, і ті, які тільки треба купити або упакувати. Дуже корисною є функція нагадування про те, що речі необхідно скласти до певної дати. 

My Pregnancy Today

Дуже популярний додаток, адже він містить багато інформації про плід та його розвиток, про зміни в організмі вагітної також має опцію калькуляції дати пологів. Користуючись таким додатком, майбутня мама щотижня отримує підказки про справи, які варто запланувати на цей період вагітності. 

Foods to Avoid When Pregnant

Додаток пояснює, яких саме продуктів слід уникати під час вагітності. Продукти розділені за типами і способам приготування.

Pregnant and FIT!

Один з найбільш зручних і простих додатків серед безлічі тих, які допомагають підтримувати свою фігуру в нормі під час вагітності. Додаток пропонує різні типи тренувань, що розподілені за тривалістю та самопочуттям вагітної. 

I'm Pregnant

Один із найоб'ємніших додатків, що зібрав у собі і демонстрацію стадій розвитку плоду, і калькулятор ваги, і статистику кількості «штурхань» малюка, а також цей додаток має функцію складання нотаток та списків і надає поради щодо здорового харчування і тренувань для жінок. 

Contraction Timer

Даний додаток, окрім багатьох функцій, що вже були описані вище також допомагає визначити найближчу дату пологів. 

Contraction Monitor

Цей додаток відрізняється вдосконаленим набором опцій: вагітна може не просто фіксувати частоту перейм, а й відзначати їх інтенсивність. Це дозволяє програмі максимально ефективно визначити час, коли дитина буде готова з'явитися на світ. Можна і далі продовжувати перераховувати мобільні додатки для майбутніх мам, адже їх кількість сягає тисячі. Але, зауважимо, що більшість з додатків покликані допомогти жінкам в положенні і розважити їх, але аж ніяк не можуть замінити консультацій лікаря. 

Бажаємо вам легкої та приємної вагітності! 

Джерело: http://roditeli.ua

Все новости

Информационная поддержка


99fd51852fd254616ed65019eb1b9a2e  01f12fd225327974cbf638cea03d8a8a LOGO_KREYD_new100   expomap-100x100  100x100   polugodovaya-podpiska-na-zhurnal-moy-rebyonok kompass_100x100 barabooka_logo.fw    logo 100 Безымянный-2 simple_mt MomWow_logo-2- 100х100 mamainfo_100x100n kolo_banner5  logo_butuz_out_100х100  100х100  баннер jpg 

akko_map 

Место проведения

03680, Киев, Украина

просп. Победы, 40-Б

ВЦ АККО Интернешнл

acco.ua

 

 

Генеральный застройщик

Экспосервис

+38 044 277 8382

отправить запрос

exposervice.com.ua

Руководитель фестиваля

Наталия Фидоренко

+38 044 456 3804

+38 044 456 3808

отправить запрос

Менеджер фестиваля

Светлана Фурманчук

+38 044 456 3804

отправить запрос

© 1992-2013 ACCO International Ltd. All rights reserved