Пост релиз Фестиваля Активный Ребенок 2016 - BABY ACTIVE - Фестиваль семейного досуга
logo

logo

Фестиваль семейного досуга
МАЙ 2018

Пресс-центр

Пост-реліз "Активна Дитина-2016"

За підтримки Шевченківської районної в місті Києві адміністрації

З 14 по 15 травня у парку ім. О. Пушкіна відбувся Фестиваль-ярмарок сімейного дозвілля "Активна Дитина 2016"

Родина - це одна з найголовніших цінностей для кожного з нас. Сім'я формує характер і світогляд дитини, закладає фундамент її майбутнього, а отже і майбутнього нашої країни.

Саме тому виставкова компанія «АККО Інтернешнл» вже шостий рік поспіль проводить Фестиваль сімейного дозвілля «АКТИВНА ДИТИНА», головною метою якого є відродження сімейних цінностей, виховання національної гідності та активної життєвої позиції дитини, заохочення до спорту і здорового способу життя. 

Фестиваль за традицією відбувся у вихідні в мальовничому місці Києва - парку ім. О.С. Пушкіна, сама назва якого пов'язана з дитячими казками. І хоча ці дні були дещо дощовими та прохолодними, це не завадило гостям Фестивалю, яких було майже 6 000, повеселитися, послухати консультації спеціалістів та прийняти активну участь у різноманітних заходах програми Фестивалю.

А програма була насиченою найрізноманітнішими подіями для малечі і батьків.

Організатор Фестивалю, компанія «АККО Інтернешнл», та партнери попіклувались про те, щоб маленьким гостям Фестивалю було комфортно.  ТМ Huggies -  незмінний партнер Кімнати матері та дитини забезпечив її всім необхідним для гігієни немовлят, щоб матусі не переймались і могли гуляти досхочу! В Кімнаті можна було переповити й нагодувати малюка.

ТМ Моршинська Спортик -  водний партнер Фестивалю  потурбувався, щоб під час розваг наші маленькі відвідувачі не відчували спраги, бо  ігор, спортивних змагань і танцювальних шоу тут було багато.  Природньої мінеральної води у зручній  дитячій пляшечці  було вдосталь для всіх!

Цього року свої послуги на Фестивалі пропонувало близько 60 учасниківю. Серед них: школи раннього розвитку дитини, творчі студії, спортивні клуби і секції, школи з вивчення мов, сімейні центри, страхові та туристичні компанії, клініки сімейної медицини, розважальні центри, та інші.

У рамках заходу також працював Ярмарок товарів. Тут можна було придбати одяг та аксесуари, ігри та іграшки, товари для мам і немовлят, продукцію для вагітних, а також літературу, товари для творчості та хобі.

Програма заходу сформована таким чином, щоб кожен знайшов для себе цікаве та корисне - і батьки, і малеча, і підлітки, і ті, хто тільки готується стати батьками.

14 травня вперше у рамках заходу відбулася повноцінна Конференція для майбутніх батьків «Чекаємо на диво». У программі були розглянуті актуальні питання: підготовка до пологів; партнерські пологи; грудне вигодовування; особливості постнатального періоду; роль молочних продуктів у харчуванні дитини та матері; особливості раннього розвитку малюка; збір, зберігання і застосування стовбурових клітин пуповинної крові; практичні рекомендації та консультації спеціалістів. До її проведення долучилися: ТОВ «Фірма «Фавор», Інститут клітинної терапії, МЦ «ADONIS», СЦ «Сімейне коло», СЦ «Азбука для батьків», СЦ «Бутузики».

15 травня були заплановані цікаві семінари для свідомих батьків: майстер-клас "Особливості розвитку дитини та гармонійні відносини між батьками та дітьми" Марії Фабричевої - практикуючий психолог, сертифікований арт-терапевт та щаслива мама. А також майстер-класс "Вплив кольору одягу на психофізиологичний стан та розвиток дитини" Ірини Проданчук - сертифікований тренер, член Східно-Європейської Асоціації арт-терапії. Ці майстер-класи допомагать поглянути на своїх дітей по-новому, навчитися краще розуміти один одного і виростити успішних дітей.

Для любителів творчості організатори Фестивалю підготували насичену програму майстер-класів: виготовлення ляльок-мотанок, прикрас з бісеру, квітів з гофрованого паперу та подарункових листівок. Учасники Фестивалю також підготували власні творчі програми для малюків, які проводились на їх стендах, зокрема це гончарне мистецтво, пісочна анімація та термомозаїка.

А для непосидючих малюків та активних батьків працював ролердром, безпечний тир та батут, проходили ігри на свіжому повітрі та майстер-класи з мистецтва бою «Гопак». Також у рамках Фестивалю – вже традиційний Всеукраїнський турнір-фестиваль з хортингу.

На маленьких «пізнайків» також чекав сюрприз – протягом 14-15 травня на Фестивалі працював мобільний планетарій ATMASFERA 360, де можна було попвнити свої знання про космос та нашу планету. А 15 травня відбувся пізнавальний майстер-клас з ментальної арифметики, за допомогою якої діти навчаться швидко рахувати подумки, вирішувати задачі будь-якої складності та без труднощів вивчати іноземні мови.

Фестиваль «Активна Дитина» - це також яскраве шоу. 14 та 15 травня виступали дитячі колективи із танцями та співами, відбулася запальна дискотека для малечі, незвичайні наукові експерименти і справжні козацькі забави.

Не забули організатори і про подарунки. 14-15 травня учасники Фестивалю влаштовували розіграші та вікторини як для малечі, так і для батьків. Серед них - розіграш подарунків від розважального центру Sky Park, весела вікторина від інтернет-порталу mamaWOW, пізнавальна вікторина від страхової компанії MetLife Alico, розважальна вікторина від провідного виробника дитячого харчування компанії «Фавор» та розіграш подарунків власного виробництва від ТМ Еко Пупс.

Крім того, на тих відвідувачів, хто попередньо зареєструвався на сайті Фестивалю, чекали презенти від нашого постійного партнера Мамина Карта та інших партнерів Фестивалю: подарункові набори від ТМ Huggies, ігрові набори «Трік-Трек», вхідні квитки до пізнавально-розважальних центрів «Sky Park», «Експериментаніум», «ATMASFERA 360» та логічні іграшки «Румікуб».

Безперечно,  найбільш очікуваною подією для малечі є святковий салют із повітряних кульок. Цього разу запуск кульок відбувся у неділю 15 травня о 15.30.

Відпочиньте родиною!

 

 

 

 

 

 


Информационная поддержка


99fd51852fd254616ed65019eb1b9a2e  01f12fd225327974cbf638cea03d8a8a LOGO_KREYD_new100   expomap-100x100  100x100   polugodovaya-podpiska-na-zhurnal-moy-rebyonok kompass_100x100 barabooka_logo.fw    logo 100 Безымянный-2 simple_mt MomWow_logo-2- 100х100 mamainfo_100x100n kolo_banner5  logo_butuz_out_100х100  100х100  баннер jpg 

akko_map 

Место проведения

03680, Киев, Украина

просп. Победы, 40-Б

ВЦ АККО Интернешнл

acco.ua

 

 

Генеральный застройщик

Экспосервис

+38 044 277 8382

отправить запрос

exposervice.com.ua

Руководитель фестиваля

Наталия Фидоренко

+38 044 456 3804

+38 044 456 3808

отправить запрос

Менеджер фестиваля

Светлана Фурманчук

+38 044 456 3804

отправить запрос

© 1992-2013 ACCO International Ltd. All rights reserved